Szpital w liczbach

infografika 14082017 final

Szpitale

Aleksandra Rzepecka Dyrektor ds. Szpitali Szpitale Centrum Medycznego ENEL-MED to marka sama w sobie. Skuteczność przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa, profesjonalizm, komfort pacjenta – to dla nas najważniejsze wartości. Możemy pochwalić się jednymi z najlepiej wyposażonych sal operacyjnych w Warszawie i komfortowymi oddziałami szpitalnymi. Nasi pacjenci otrzymują specjalistyczną opiekę na każdym etapie powrotu do zdrowia – od momentu konsultacji wstępnej, przez nowoczesną diagnostykę i innowacyjne metody leczenia, aż po kompleksową rehabilitację. W naszych szpitalach przyjmujemy blisko 2 000 pacjentów rocznie. Dziękuję za niesłabnące zaufanie, którym od ponad 20 lat obdarzają Państwo ENEL-MED.

Dr Jacek Albiński Z-ca Dyrektora Medycznego ds. Szpitali W szpitalach ENEL-MED leczymy w oparciu o najwyższe standardy i z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu na światowym poziomie – tak, by nasi pacjenci szybko i bezpiecznie wracali do zdrowia oraz pełnej sprawności. W naszym zespole pracują najlepsi chirurdzy, cenieni w kraju i zagranicą, wybitni profesorowie, a także lekarze opiekujący się polskimi i zagranicznymi sportowcami. Potwierdzeniem wysokiej jakości i bezpieczeństwa wykonywanych u nas zabiegów jest kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, który posiadamy nieprzerwanie już od ponad 10 lat.

Nagrody i certyfikaty

onas badge 1 onas badge 2 onas badge 3 onas badge 3a

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA 2015

• IV miejsce w konkursie Idealny Pracodawca 2015 w kategorii Medycyna i Farmacja (ranking UNIVERSUM Awards)

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA 2014

• Certyfikat Zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym "Laur Pacjenta 2014" w kategorii Placówka Medyczna
  • Wyróżnienie za abonament medyczny dla firm - Najlepsze produkty dla biznesu 2014 (Gazeta Finansowa)
  • Tytuł Idealny Pracodawca 2014 w kategorii Medycyna i Farmacja (ranking UNIVERSUM awards)
  • Strona Roku 2014 dla serwisu www.estell.pl w kategorii Zdrowie i uroda w 10. edycji Webstarfestival (Webstar Akademii Internetu oraz Webstar Internautów)

WSPÓŁPRACA

Jesteś lekarzem i chcesz rozpocząć współpracę z ENEL-MED?
Zapoznaj się z naszą oferą lub zadzwoń.

NARODOWY FUNDUSZ ZDROWIA

W szpitalach ENEL-MED wybrane usługi świadczymy w oparciu o umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Pod tym linkiem, znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące korzystania z opieki medycznej w naszych szpitalach w ramach NFZ.

nfz logo C kolor